Зростання в добрі часи
Захист — у погані

Також для клієнтів WhiteBIT.

І дізнайтеся, якого результату ви могли б досягти сьогодні.

Торгівля чи HODLing? Чому б і не обрати обидва варіанти?

Ви прихильник стратегії «HODL» і спостерігаєте за своєю криптовалютою в умовах ринкових штормів? Це план, але що, якщо є кращий варіант, навіть коли ринок іде вниз?

А, може, ви розглядаєте можливість торгівлі, але переживаєте через ризики? Ви не самотні: до 90 % окремих трейдерів зазнають збитків через брак досвіду, емоційні рішення та неможливість стежити за ринками 24/7.

Довірте це ботам на базі ШІ — і зробіть це БЕЗПЛАТНО!​

У «Diamond Pigs» ми використовуємо передові торгові боти на базі ШІ, які без утоми працюють 24/7, щоб оптимізувати ваші прибутки. Ці боти відстежують ринкову активність для фундаментально сильних монет, визначають оптимальні можливості для купівлі та продажу та автоматично здійснюють торги безпосередньо у вашому гаманці.

Налаштуйте свої інвестиції: оберіть активні або індексні стратегії, щоб вони відповідали вашим інвестиційним уподобанням. Ви можете вибрати одну або комбінацію цих стратегій і легко перемикнутися назад на Bitcoin та стабільні монети, коли захочете.

Ваша криптовалюта — ваш вибір! Хочете HODLити деякі монети, торгуючи іншими? Не проблема! Виділіть частку або весь ваш гаманець для управління нашими ботами.

Активні стратегії

На базі ботів, керованих ШІ

Індексна Стратегія

Топ-10 найбільших криптовалют

Гнучке Управління Гаманцем

Розподіліть свій гаманець цілком або лише частково

Проста Інтеграція з API

Активи завжди залишаються у вашому гаманці лише з дозволом на торгівлю

Тримати або Торгувати Вручну

Вирішуйте, що хочете робити зі своїми улюбленими монетами

Адаптивне Управління Портфелем

Перемикайтеся назад на BTC, ETH, SOL, та стабільні монети & Можливість відмовитися в будь-який час

У цифрах немає обману.

Дійте як професіонал, не докладаючи зусиль.

Як спеціальний подарунок для наших клієнтів WhiteBIT, ми пропонуємо наші преміальні послуги абсолютно БЕЗПЛАТНО до кінця року!

Як ми заробляємо? Лише коли заробляєте ви!Починаючи з 2024 року, ми будемо брати лише невелику частку ваших ПРИБУТКІВ. Це означає, що ми зацікавлені в тому, щоб ви отримували прибуток від ваших інвестицій.

Спробуйте БЕЗПЛАТНО перед купівлею!Тестуйте наші стратегії на базі ШІ в режимі гри та оцініть потенційні прибутки в реальному часі. Це безплатно, цікаво й без ризику!

Готові оптимізувати свої криптоприбутки?Натисніть кнопку «Грати» й дізнайтеся, який прибуток ви могли б отримати сьогодні. Не дозволяйте ринковим можливостям обійти вас стороною!

І дізнайтеся, якого результату ви могли б досягти сьогодні.

Увага, спойлер! Можливо, вам вдасться уникнути спаду минулого року.